O NAS

ZEW NATURY – “Polski magazyn myśliwych, wędkarzy i miłośników amerykańskiej przyrody” pojawił się na rynku wydawniczym w maju 2003 roku. Miesięcznik z sukcesem wydawany było do 2008 roku. Od początku swojego istnienia był to periodyk nietypowy i to z kilku względów. Nie dość, że skierowany do pewnego ograniczonego grona odbiorców, to jego forma nieco odbiegała od formy innych publikacji polonijnych. Wydawcy “Zew Natury” postawili na jakość – magazyn wydawany był w całości w kolorze, na dobrym papierze z dobrym składem.

“Zew Natury” skierowany był do ogólnie ujmując – miłosników przyrody – do doświadczonych mysliwych i wędkarzy, ale także do tych, którzy w tych dziedzinach stawiali pierwsze kroki, do wszystkich osób zainteresowanych turystyką, środowiskiem i naturą, do doświadczonych żeglarzy ale i do amatorów tego sposobu spędzania czasu.

 

Serwis internetowy ZEW NATURY – Outdoors Organization chce kontynuować tę tradycję. Osoby zainteresowane publikacją swoich tekstów oraz fotografii – prosimy o kontakt. Strony ZewNatury.com otwarte są dla wszystkich miłośników przyrody, wędkartwa, myślistwa, żeglowania, turystyki – na każdym poziomie zaangażowania i zaawansowania.Prosimy o skorzystanie z adresu email: wydawca@zewnatury.com

lub formularza poniżej: